Vishay WSR3R0560FEA
Res Metal Strip 4527 0.056 Ohm 1% 3W 75ppm/C Molded SMD SMD Embossed Plastic T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지7년 전
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Res Metal Strip 4527 0.06 Ohm 1% 3W ±75ppm/C Sulfur Resistant J-Lead SMD Automotive T/R
Res Metal Strip 4527 0.06 Ohm 1% 2W ±75ppm/C Sulfur Resistant J-Lead SMD Automotive T/R
설명
Fixed Resistor, Metal Strip, 3W, 0.056ohm, 0.4099V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 4527
RES 0.056 OHM 1% 3W 4527
WSR-3 .056 1% EA e2