Vishay WSR2R0250DEA
Fixed Resistor, Metal Strip, 2W, 0.025ohm, 0.2236V, 0.5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 4627
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
AvnetWSR2R0250DEA01500
4d
Arrow ElectronicsWSR2R0250DEA01500
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet3 페이지12년 전
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
WSR-2 .025 .5% EA e2
.025 OHM 2W .5%