Vishay WSLP1206R0300DEA
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.03ohm, 0.1732V, 0.5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 1206
IHS
Datasheet4 페이지3년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-27.06%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginIsrael, Mexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-02-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
CURRENT SENSE, RESISTOR, WSLP1206.03.5%EAE3
RES 0.03 OHM 0.5% 1W 1206
WSLP1206 .03 .5% EA e3
30m¦¸ ¡À0.5% 1W ¡À75ppm/¡æ 1206 3.2mm*640¦Ìm