Vishay WSL2512R1360FEA
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.136ohm, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2512
IHS
Datasheet3 페이지11년 전
Introduction Date2014-11-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
설명
Res Metal Strip 2512 136MilliOhm 1% 1W ±75ppm/°C Molded T/R
CURRENT SENSE, RESISTOR, WSL-2512.1361%EAE3
WSL-2512 .136 1% EA e3