Vishay WSL2512R0800DEA
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.08ohm, 0.2828V, 0.5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2512
IHS
Datasheet5 페이지2년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginIsrael, Mexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2009-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
WSL 2512 2512 (6432Metric) Chip Resistor ±0.5% ±75ppm/C 80mOhms 1W
Res Metal Strip 2512 80MilliOhm 0.5% 1W ±75ppm/°C Molded T/R