Vishay WSL2512R0360FEA
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.036ohm, 0.1897V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2512
IHS
Datasheet5 페이지2년 전
TME
Introduction Date2005-12-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.033ohm, 0.1817V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2512
TE Connectivity1625827-8
RES 0.033 OHM 1% 1W 2512 / 33 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Foil
TE Connectivity1625827-8
TE ConnectivityTL3AR039FTDG
39 mOhms 1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Foil
Res Thick Film 2512 0.039 Ohm 1% 1W ±1200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 2512 0.033 Ohm 1% 1W ±1200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
설명
CURRENT SENSE, RESISTOR, WSL-2512.0361%EAE3
RES 0.039 OHM 1% 1W 2512
WSL-2512 .036 1% EA e3
.036 OHM 1% 1W