Vishay WSL2512R0330DEA
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.033ohm, 0.1817V, 0.5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2512
IHS
Datasheet5 페이지2년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-28.89%
공급망
Country of OriginIsrael, Mexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-04-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
관련 부품
Fixed Resistor, Metal Strip, 1W, 0.033ohm, 0.1817V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2512
TE Connectivity1625827-8
RES 0.033 OHM 1% 1W 2512 / 33 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Foil
TE Connectivity1625827-8
TL Series 2512 0.033 Ohm 1 W ±1 % ±75 ppm/°C Surface Mount Metal Foil Resistor
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 0.033ohm, 0.1816V, 1% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Res Thick Film 2512 0.033 Ohm 1% 1W ±1200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
설명
WSL Series 2512 1 W 0.033 Ohm ±0.5% ±75 ppm/°C SMT Power Metal Strip® Resistor
CURRENT SENSE, RESISTOR, WSL-2512.033.5%EAE3
33m¦¸ ¡À0.5% 1W ¡À75ppm/¡æ 2512 6.35mm*640¦Ìm