Vishay WSC0002120R0JEA
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 120ohm, 15.49V, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Surface Mount, 4527
IHS
Datasheet4 페이지3년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
설명
RES WW 4527 120 OHM 5% 2W 20PPM/ C SMD
WSC0002 120 5% EA e3