Vishay WR506170A9102J5100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 91000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A9102J510001K
9h
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
WR5 91K 5% A1