Vishay WR506170A9101J5100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 9100ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A9101J510001K
3d
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet9 페이지10년 전
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
설명
WR5 9K1 5% A1