Vishay WR506170A7502J5100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 75000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A7502J510001K
4d
데이터시트 및 문서
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
WR5 75K 5% A1