Vishay WR506170A7501J5100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 7500ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A7501J510001K
4d
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet9 페이지10년 전
Datasheet5 페이지15년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
설명
Resistor High Pulse Metal Oxide 7.5k Ohm 5% 3W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WR5 7K5 5% A1