Vishay WR506170A6801J5100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 6800ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Datasheet9 페이지10년 전
TME
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Resistor, 6.8 kOhm, ± 5%, 3 W, Axial Leaded, Metal Oxide, High Power
WR5 6K8 5% A1