Vishay WR506170A6201J5100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 6200ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A6201J510001K
3d
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet9 페이지10년 전
공급망
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
설명
WR5 6K2 5% A1