Vishay WR506170A5603J5100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 560000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A5603J510001K
3d
Datasheet9 페이지10년 전
Datasheet5 페이지12년 전
설명
WR5 560K 5% A1