Vishay WR506170A5109G5100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 51ohm, 750V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A5109G510001K
4d
Datasheet9 페이지10년 전
Datasheet5 페이지15년 전
설명
Resistor High Pulse Metal Oxide 51 Ohm 2% 3W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WR5 51R 2% A1