Vishay WR506170A4878G5100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 4.87ohm, 750V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A4878G510001K
3d
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet9 페이지10년 전
Datasheet5 페이지15년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
설명
Resistor High Pulse Metal Oxide 4.87 Ohm 2% 3W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WR5 4R87 2% A1