Vishay WR506170A4709JGP00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 47ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A4709JGP0001500
3d
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Res Metal Oxide 47Ohm 5% 3W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
WR5 47R 5% RP