Vishay WR506170A4702J5100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 47000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Datasheet9 페이지10년 전
TME
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
WR5 47K 5% A1
WR5 47K 5% 3W 0617 TK200