Vishay WR506170A4700J5100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 470ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Datasheet9 페이지10년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-39.62%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
WR5 470R 5% A1
470¦¸ ¡À5% 3W ¡À200ppm/¡æ 20mm*6mm