Vishay WR506170A4307J5100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 0.43ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A4307J510001K
4d
Datasheet9 페이지10년 전
Datasheet5 페이지16년 전
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Resistor High Pulse Metal Oxide 430m Ohm 5% 3W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WR5 R43 5% A1