Vishay WR506170A4302J5100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 43000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A4302J510001K
3d
Datasheet9 페이지10년 전
Datasheet5 페이지15년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
WR5 43K 5% A1