Vishay WR506170A3300G5100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 330ohm, 750V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A3300G510001K
3d
Datasheet9 페이지10년 전
Future Electronics
공급망
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
설명
Resistor High Pulse Metal Oxide 330 Ohm 2% 3W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WR5 Series Ø6x16.5mm 3 W 330 Ohm ±2 % ±200 ppm/°C Metal Oxide Leaded Resistor
WR5 330R 2% A1