Vishay WR506170A2707J5100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 0.27ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A2707J510001K
4d
Datasheet9 페이지10년 전
Datasheet5 페이지16년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Resistor High Pulse Metal Oxide 270m Ohm 5% 3W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WR5 R27 5% A1