Vishay WR506170A2409G5100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 24ohm, 750V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A2409G510001K
3d
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet9 페이지10년 전
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
설명
WR5 24R 2% A1