Vishay WR506170A2260GGP00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 226ohm, 750V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A2260GGP0001500
3d
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet9 페이지10년 전
Datasheet5 페이지15년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Resistor High Pulse Metal Oxide 226 Ohm 2% 3W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WR5 226R 2% RP