Vishay WR506170A2203JGP00
Res Metal Oxide 220kOhm 5% 3W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
IHS
Datasheet9 페이지10년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.75%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 220000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
220K¦¸ ¡À5% 3W ¡À200ppm/¡æ 20mm
WR5 220K 5% RP