Vishay WR506170A2150GGP00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 215ohm, 750V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A2150GGP0001500
4d
데이터시트 및 문서
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
설명
Res Metal Oxide 215Ohm 2% 3W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
WR5 215R 2% RP