Vishay WR506170A1801J5100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 1800ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Datasheet9 페이지10년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-0.22%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
관련 부품
Stackpole ElectronicsRSF1JT1K80
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 1800ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF1JT1K80
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 1800ohm, 750V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityROX3SJ1K8
ROX Neohm FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±350ppm/C 1.8kOhm 3W
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 1800ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 1800ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
설명
Conformal through hole resistor 5% 200ppm/C 1.8kOhm 3W
1.8K¦¸ ¡À5% 3W ¡À200ppm/¡æ 20mm*6mm
WR5 1K8 5% A1