Vishay WR506170A1400G5100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 140ohm, 750V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Datasheet9 페이지10년 전
Datasheet5 페이지15년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
설명
Resistor High Pulse Metal Oxide 140 Ohm 2% 3W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WR5 140R 2% A1