Vishay WR506170A1201J5100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 1200ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
공급망
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Resistor High Pulse Metal Oxide 1.2k Ohm 5% 3W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WR5 1K2 5% A1