Vishay WR506170A1103JGP00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 110000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A1103JGP0001500
4d
데이터시트 및 문서
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
WR5 110K 5% RP