Vishay WR506170A1101JGP00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 1100ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A1101JGP0001500
3d
데이터시트 및 문서
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Res Metal Oxide 1.1kOhm 5% 3W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
WR5 1K1 5% RP