Vishay WR506170A1101J5100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 1100ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A1101J510001K
12h
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet9 페이지10년 전
Datasheet5 페이지15년 전
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Resistor High Pulse Metal Oxide 1.1k Ohm 5% 3W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WR5 1K1 5% A1