Vishay WR506170A1101G5100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 1100ohm, 750V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A1101G510001K
4d
데이터시트 및 문서
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
설명
WR5 1K1 2% A1