Vishay WR506170A1009JGP00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 10ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Datasheet9 페이지10년 전
Datasheet5 페이지12년 전
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Res Metal Oxide 10Ohm 5% 3W ±200ppm/K Conformal Axial T/R
WR5 10R 5% RP