Vishay WR506170A1009G5100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 10ohm, 750V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
AvnetWR506170A1009G510001K
12h
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet9 페이지10년 전
Datasheet5 페이지12년 전
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
WR5 10R 2% A1