Vishay WR506170A1003J5100
Axial Fixed Resistor WR5 0.236DIAX0.650L 6.00MMX16.50MM 3W 100 Kohm ±200PPM/C
IHS
Datasheet9 페이지10년 전
TME
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-6.65%
공급망
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Stackpole ElectronicsRSMF3JT100K
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 100000ohm, 500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSF1JT100K
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 100000ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSF2JT100K
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 100000ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 100000ohm, 350V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 100000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity1625892-8
Resistor, Metal Oxide, Res 100 Kilohms, Pwr-Rtg 3 W, Tol 5%, Axial | TE Connectivity ROX3SJ100K
설명
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 100000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
WR5 Series Ø6x16.5mm 3 W 100 kOhm ±5 % ±200 ppm/°C Metal Oxide Leaded Resistor
Res Metal Oxide 100K Ohm 5% 3W ±200ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole Ammo Pack
Avnet Japan
Res, 100K, 3W, 750V, Metal Oxide, Axial; Resistance:100Kohm; Product Range:Wr5 Series; Power Rating:3W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Case/Package:Axial Leaded; Voltage Rating:750V; Resistor Technology:Metal Oxide Rohs Compliant: Yes |Vishay WR506170A1003J5100