Vishay WR506170A1003G5100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 100000ohm, 750V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Datasheet9 페이지10년 전
Datasheet5 페이지12년 전
TME
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-100%
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
설명
WR5 100K 2% A1
Metal Oxide Resistors
100K OHM 2% 3W