Vishay WR506170A1000J5100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 100ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Datasheet9 페이지10년 전
TME
설명
WR5 100R 5% A1
100 OHM 5% 200PPM 3W