Vishay WKO472MCPEF0KR
Cap Ceramic 0.0047uF 440VAC/300VAC K4000 20% (18 X 5mm) Radial 12.5mm Bulk
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet5 페이지4년 전
Datasheet4 페이지10년 전
Future Electronics
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
관련 부품
Yageo GroupERO610RK4470MCRA
Cap Ceramic 0.0047uF 440VAC/250VAC K4000 20% (6.5 X 4.5mm) Radial 7.5mm Bulk
설명
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.0047uF, Through Hole Mount
WKO Series Ø18x5mm 4.7 nF 440/300 VAC ±20 % K4000 AC Line Ceramic Disc Capacitor
WKO X440Y300VAC 4700pF ±20% Y5U BULK E3
Radial Disc WKO 440VAC 4700pF ±20% Y5U E