Vishay WK80922008200G5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 820ohm, 750V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK80922008200G5C000500
3d
데이터시트 및 문서
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
설명
820 OHM 2% 4W 200PPM
WK8 820R 2% AC