Vishay WK80922007502J5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 75000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK80922007502J5C000500
5h
데이터시트 및 문서
공급망
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
WK8 75K 5% AC
WK8 75K 5% 4,0W 0922 TK200