Vishay WK80922006800J5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 680ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Datasheet9 페이지10년 전
TME
공급망
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
설명
Resistor High Pulse Metal Oxide 680 Ohm 5% 4W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WK8 680R 5% AC