Vishay WK80922005601J5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 5600ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Datasheet9 페이지10년 전
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
관련 부품
OhmiteTUM5J5K6E
Fixed Resistor, Metal Oxide, 5W, 5600ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSF2JT5K60
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 5600ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
OhmiteTWM5J5K6E
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 5W, 5600ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount, 4935
Stackpole ElectronicsRSMF1JT5K60
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 5600ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP2-1623782-3
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 5W, 5600ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 5600ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
설명
WK8 Series 0922 5.6 kOhm ±5 % 4 W ±200 ppm/K Metal Oxide Axial Leaded Resistor
Molded through hole resistor 5% 200ppm/C 5.6kOhm 4W
WK8 5K6 5% AC