Vishay WK80922005600J5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 560ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
공급망
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Res Metal Oxide 560Ohm 5% 4W ±200ppm/K Conformal Axial Box
Res Metal Oxide 560 Ohm 5% 4W ±200ppm/C Conformal Coated AXL Ammo
WK8 560R 5% AC