Vishay WK80922005600G5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 560ohm, 750V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK80922005600G5C000500
4d
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet9 페이지10년 전
Datasheet5 페이지15년 전
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
설명
Resistor High Pulse Metal Oxide 560 Ohm 2% 4W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WK8 560R 2% AC