Vishay WK80922004700J5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 470ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK80922004700J5C000500
4d
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Res Metal Oxide 470Ohm 5% 4W ±200ppm/K Conformal Axial Box
WK8 470R 5% AC