Vishay WK80922003908J5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 3.9ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK80922003908J5C000500
4d
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Resistor High Pulse Metal Oxide 3.9 Ohm 5% 4W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WK8 3R9 5% AC