Vishay WK80922003901J5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 3900ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK80922003901J5C000500
7h
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
설명
WK8 3K9 5% AC